ayetek-solar-logo-klein

Ayetek Güneş Enerji Sistemleri

Güneş elektrik enerjisi yatırımları için en doğru adres olan ayetek solar bir ayetek markasıdır. Lisanssız rüzgar enerjisi alanındaki Alman ortaklığı ve Türkiye pazarında lider pozisyonundan sonra ayetek güneş elektrik enerjisi yatırımları için hizmetindedir.

Ayetek Güneş Sisteminin Özellikleri

  • Yenilenebilir enerji sistemlerinden kurulumu, bakımı ve işletmesi en kolay olan enerji sistemi güneş enerjisi sistemleridir.
  • Bina çatılarında, bina dış yüzeylerinde, petrol istasyonlarının çatılarında, tekne ve karavanlar gibi taşıtlarda, geniş arazilerin zeminlerinde ve daha sayamayacağımız birçok yerde güneş enerjisinden yararlanabiliriz.
  • Güneş panelleriistenilen yere talep edilen güç doğrultusunda kolaylıkla montaj yapılabilir. Çünkü güneş enerjisi sistemleri modüler yapıdadır.
  • Güneş enerjisi fosil yakıtlar gibi çevreye zarar vermez, hem temiz hem de sorunsuz bir enerji kaynağıdır.
  • Deniz araçlarının elektrik ihtiyacını karşılamada başvurulabilecek bir numaralı yöntemdir.

Güneş Enerjisi Ne Vadediyor?

Güneş enerjisi bizlere tertemiz bir gelecek vadediyor. Sahip olduğu sonsuz kaynağı bizlere sunarak bizim ondan yararlanmamızı bekliyor. Eğer onu değil de mevcut fosil kaynakları kullanmaya devam edersek gerçekten hiç de güzel bir gelecek bizleri beklemiyor. Bir an önce sahip olunan olanaklarla güneş enerjisi kullanımına özen göstermeliyiz ve
güneş enerjisinden yeterli miktarda istifade etmeliyiz.

Güneş Enerji Panel Türleri

1000W Güneş Enerji Paneli

750W Güneş Enerji Paneli

500W Güneş Enerji Paneli